Yılmaz Tarkan Gedik

08 Şubat 1969 İstanbul doğumluyum. Koca Ragıp Paşa İlkokulu ve ardından İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra 1991 yılında Yıldız Üniversitesi’nden Makine Mühendisi olarak mezun oldum ve akabinde İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde İşletme Master’ı yaptım. Okuldan 3.lükle mezun oldum. Mezuniyet sonrası kısa dönem askerlik yaptım İzmir’de ve sonrasında iş hayatına başladım.1993’te askerlik sonrası Üretim Mühendisi olarak işe başladım. Kavel Kablo ve Makina Takım Endüstrisi derken 2000 yılında ARFESAN A.Ş. firmasında Üretim Müdürü olarak göreve başladım ve 2005 yılından beri de Tedarik Müdürü olarak görev yapmaktayım. Görevim sebebi ile yurt dışı seyahatleri yoğun olmaktadır. Her iş seyahatime yarım gün dahi olsa mutlaka bir gezi süresi ayırır ve görülmesi gereken yerleri gerekirse sabah saat 06 demem yola çıkar gezer bitiririm. Google maps ve booking com benim aramın en iyi olduğu sitelerdir.Sıkı ve koyu bir Galatasaray taraftarıyım.

 Ebru Gedik

02 Mayıs 1976 İstanbul doğumluyum. İşletme mezunuyum. 12 senelik çalışma hayatından sonra şu an çalışmıyorum. Yeni yerler görmeyi ve dahası yöresel yemeklerin tadına bakmayı severim.

 Berkan Gedik

25.6.2002 doğumluyum. Çamlıca Bilfen İlköğretim Okulunda, ikinci sınıfta okuyorum. (2009).Yüzmeyi,basketbolu,piyanoyu ve satrancı çok seviyorum. Macera romanları okurum. Bende gezmeyi çok severim.